Двигун для миючого пилососа VAC047UN SKL 1400W D=137/78mm H=37/139mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 139 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 137 mm |
| Мощность | 1400 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | мийний |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴






