Двигун для пилососа 11ME139 1600W D=120/90mm H=114/44mm (універсальний)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 114 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 120 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴




