Двигун для пилососа 6110950011 Amatek 1200W D=145/100mm H=135/45mm (універсальний)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amatek |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 135 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 145 mm |
| Мощность | 1200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 2 750 ₴




