Мотор вентилятора блока для кондиціонера Cooper&Hunter (C&H) 150130676 YDK35-6X 35W 220-240V 0.29A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Вид запчасти | Мотор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вращение | Проти годинникової стрілки |
| Мощность | 35W |
| Напряжение | 220-240V |
| Розміри штока | 8x60mm |
| Сила тока | 0.29A |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴






