Двигун (мотор) 1600W для пилососа Zelmer 337.5000 00756365 (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zelmer |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 179 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 146 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | мийний |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴

