Шестерня середня для м'ясорубки Zelmer \ Bosch 187.0004 00793636
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zelmer |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 13mm |
| Висота малого кільця | 21mm |
| Діаметр великого кільця | 66mm |
| Діаметр малого кільця | 24mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Косі |
| Кількість зубців великого кільця | 41 |
| Кількість зубців малого кільця | 9 |
| Общая высота | 32mm |
| Тип шестірні | Середня |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴






