Двигун VC07W252U Whicepart для пилососа 1600W (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 105 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 100 mm |
| Мощность | 1560 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴





