Двигун для пилососа VC07W62 Whicepart 1600W D=121/91mm H=31/110mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 110 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 121 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴




