Клапан електромагнітний 1WAY/180/in 8mm/out 6mm 220-240V UNOX EL1430B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто, кг | 0.288 |
| Вид запчасти | Клапан електромагнітний |
| Вихід | під 180° щодо входу |
| Діаметр виходу | 6mm |
| Діаметр входу | 8mm |
| Материал | Пластмасса |
| Напруга, В | 220/240 |
| Температура максимальна | 90°C |
| Тип клапана | Электромагнитный |
Информация для заказа
- Цена: 2 175 ₴






