Двигун для пилососа Rowenta RS-RT3530 Domel 1800W D=120/92mm H=30/115mm (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domel |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 115 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 120 mm |
| Мощность | 1800 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 570 ₴






