Двигун для миючого пилососа VAC060UN SKL 1350W D=134/90mm H=31/130mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 134 mm |
| Мощность | 1350 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 1 225 ₴






