Шестерня середня D=28/80mm, H=26/14(36)mm для м'ясорубок (універсальна)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Universal |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 14mm |
| Висота малого кільця | 26mm |
| Діаметр великого кільця | 80mm |
| Діаметр малого кільця | 28mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 78 |
| Кількість зубців малого кільця | 14 |
| Общая высота | 36mm |
| Тип шестірні | Середня |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴






