Двигун (мотор) для пилососа Gorenje KCL230-19 464806 1900W (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 116 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 126 mm |
| Мощность | 1900 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴





