Двигун для пилососа Philips 432200900691 Domel D=120/92mm H=30/114mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domel |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 114 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 120 mm |
| Мощность | 750 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴






