Шестерня з валом для м'ясорубки Kenwood KW650714
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kenwood |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 20mm |
| Діаметр великого кільця | 65mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 24 |
| Розміри валу | 16x63mm |
| Тип шестірні | З валом |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴



