Шестерня для м'ясорубки Kenwood KW650738
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kenwood |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 18.5mm |
| Висота малого кільця | 35mm |
| Діаметр великого кільця | 44mm |
| Діаметр малого кільця | 30.5mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 27 |
| Кількість зубців малого кільця | 10 |
| Общая высота | 45mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴



