Шестерня середня для м'ясорубки Aurora D=29/77, H=21/14(32)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Universal |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 14mm |
| Висота малого кільця | 21mm |
| Діаметр великого кільця | 77mm |
| Діаметр малого кільця | 29mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 75 |
| Кількість зубців малого кільця | 15 |
| Общая высота | 32mm |
| Тип шестірні | Середня |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


