Шестерня велика для м'ясорубки Bosch 00152314
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 10mm |
| Висота малого кільця | 15.5mm |
| Діаметр великого кільця | 68mm |
| Діаметр малого кільця | 31.5mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 50 |
| Кількість зубців малого кільця | 16 |
| Общая высота | 25mm |
| Тип шестірні | Велика |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴






