Двигун для миючого пилососа Zelmer \ Bosch 00145664 Domel 1600W D=130/92mm H=30/130mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domel |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴







