Двигун VAC025UN SKL для миючого пилососа 1200W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 181 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 144 mm |
| Мощность | 1200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 1 895 ₴





