Двигун VAC021UN SKL для пилососа 1200W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 109 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 1200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 715 ₴





