Двигун для пилососа Electrolux 2192737050 2200W D=130/84mm H=31/120mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 120 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 2200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 3 055 ₴






