Двигун для пилососа Electrolux 2194502015 1600W D=130/83mm H=37/113mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 113 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴






