Шестерня мала для м'ясорубки Zelmer \ Bosch 187.0003 00793635
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zelmer |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 11mm |
| Висота малого кільця | 17mm |
| Діаметр великого кільця | 62mm |
| Діаметр малого кільця | 32mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Косі |
| Кількість зубців великого кільця | 74 |
| Кількість зубців малого кільця | 19 |
| Общая высота | 24mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴






