Шестерня з валом для м'ясорубки Zelmer \ Bosch 00793638 (187.0005)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zelmer |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 17mm |
| Висота малого кільця | 61mm |
| Діаметр великого кільця | 81mm |
| Діаметр малого кільця | 30.5mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 38 |
| Кількість зубців малого кільця | 12 |
| Общая высота | 78mm |
| Тип шестірні | З валом |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴






