Braun AS00000377 Шестерня для м'ясорубки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 12mm |
| Висота малого кільця | 21mm |
| Діаметр великого кільця | 83mm |
| Діаметр малого кільця | 21mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Косі |
| Кількість зубців великого кільця | 104 |
| Кількість зубців малого кільця | 9 |
| Общая высота | 34mm |
| Тип шестірні | Велика |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴






