Шестерня середня для м'ясорубки Saturn ST-FP0095
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 15mm |
| Висота малого кільця | 22.5mm |
| Діаметр великого кільця | 78.5mm |
| Діаметр малого кільця | 28.5mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Косі |
| Кількість зубців великого кільця | 78 |
| Кількість зубців малого кільця | 14 |
| Общая высота | 34.5mm |
| Тип шестірні | Середня |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 175 ₴



