Шестерня мала (з втулкою) D=17.5/45mm, H=23.5/12(33.4)mm для м'ясорубки (універсал)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Universal |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 12mm |
| Висота малого кільця | 23.5mm |
| Діаметр великого кільця | 45mm |
| Діаметр малого кільця | 17.5mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 54 |
| Кількість зубців малого кільця | 16 |
| Общая высота | 33.4mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 155 ₴






