Шестерня велика для м'ясорубки Kenwood KW650740
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kenwood |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 12mm |
| Висота малого кільця | 23mm |
| Діаметр великого кільця | 97.5mm |
| Діаметр малого кільця | 20mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 103 |
| Кількість зубців малого кільця | 10 |
| Общая высота | 35mm |
| Тип шестірні | Велика |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴






