Шестерня мала D=12/30.5 для м'ясорубки Moulinex MS-4775533
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 9.5mm |
| Висота малого кільця | 18mm |
| Діаметр великого кільця | 30.5mm |
| Діаметр малого кільця | 12mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Косі |
| Кількість зубців великого кільця | 51 |
| Кількість зубців малого кільця | 11 |
| Общая высота | 24mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 155 ₴





