Шестерня мала для м'ясорубки Braun 67001026
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 18mm |
| Висота малого кільця | 30mm |
| Діаметр великого кільця | 50mm |
| Діаметр малого кільця | 30mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 27 |
| Кількість зубців малого кільця | 10 |
| Общая высота | 48mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴




