Двигун для миючого пилососа Samsung DJ31-00114A Ametek 1600W D=143/78mm H=73/168mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ametek |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 168 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 143 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 3 295 ₴





