Шестерня з валом для м'ясорубки Digital
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Digital |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 15mm |
| Діаметр великого кільця | 82mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 46 |
| Розміри валу | 12x73mm |
| Тип шестірні | З валом |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴




