Двигун VAC050UN SKL для пилососа 1800W (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 116 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 138 mm |
| Мощность | 1800 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 210 ₴





