Шестерня середня для м'ясорубки Moulinex MS-5564244
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 11.5mm |
| Висота малого кільця | 12mm |
| Діаметр великого кільця | 46.5mm |
| Діаметр малого кільця | 12mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 50 |
| Кількість зубців малого кільця | 11 |
| Общая высота | 22mm |
| Тип шестірні | Середня |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴




