Шестерня середня для м'ясорубки Белвар 721624002
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Белвар |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 15mm |
| Висота малого кільця | 28mm |
| Діаметр великого кільця | 66mm |
| Діаметр малого кільця | 20mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 65 |
| Кількість зубців малого кільця | 11 |
| Общая высота | 37.5mm |
| Тип шестірні | Середня |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 155 ₴





