Шестерня мала для м'ясорубки Белвар 721624001
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Белвар |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 15mm |
| Висота малого кільця | 21mm |
| Діаметр великого кільця | 41mm |
| Діаметр малого кільця | 16mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 50 |
| Кількість зубців малого кільця | 13 |
| Общая высота | 29mm |
| Тип шестірні | Мала |
Информация для заказа
- Цена: 145 ₴





