Двигун для пилососа Philips VC07W70 Whicepart 1500W D=135/82mm H=31/120mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 120 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 135 mm |
| Мощность | 1500 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 270 ₴




