Шестерня мала для м'ясорубки Ельво 00246
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Эльво |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 11mm |
| Висота малого кільця | 14mm |
| Діаметр великого кільця | 37mm |
| Діаметр малого кільця | 16mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 34 |
| Кількість зубців малого кільця | 14 |
| Общая высота | 25mm |
| Тип шестірні | Мала |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


