Двигун для пилососа VAC030UN SKL 1400W D=134/84mm H=34/104mm (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 104 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 134 mm |
| Мощность | 1400 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴






