Двигун для миючого пилососа VC07W0442CQ16 Whicepart 1600W D=133/91mm H=32/130mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 133 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 1 265 ₴




