Двигун для пилососа Rowenta RS-2230000281 800W D=120/84mm H=26/108mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 108 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 120 mm |
| Мощность | 800 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴





