Двигун для пилососа KW41531VCM Koolwen 2000W D=135/84mm H=35/111mm (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 111 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 135 mm |
| Мощность | 2000 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴







