Двигун для пилососа KW41179VCM Koolwen 1800W D=130/84mm H=29/109mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 109 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 1800 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴






