Ніж для м'ясорубки Moulinex MS-651272 D=60mm s=6mm Отвір=11x11mm
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Вид запчасти | Нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид заточування | Одностороння |
| Диаметр | 60mm |
| Розміри отвору | 11x11mm |
| Тип товара | Аксесуар |
| Толщина | 6mm |
| Форма отверстия | Квадратне |
Информация для заказа
- Цена: 645 ₴



