Решітка (сито) 5mm SS-1530000254 для м'ясорубки Moulinex (з 2-ма виступами)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Вид запчасти | Решётка |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр решетки | 54 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Тип крепежа | З двома виступами |
| Тип решетки | Середня, 4-6 мм |
| Тип товара | Аксесуар |
| Основные | |
| Тип | Сито |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴


