Шестерня мала для м'ясорубки Moulinex MS-4775719
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 21mm |
| Висота малого кільця | 19mm |
| Діаметр великого кільця | 33mm |
| Діаметр малого кільця | 17mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 41 |
| Кількість зубців малого кільця | 11 |
| Общая высота | 40mm |
| Тип шестірні | Мала |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴





