Двигун 4055460580 AEG для пилососа 800W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 105 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 120 mm |
| Мощность | 800 W |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 3 445 ₴




