Двигун для миючого пилососа VC07W0242CF Whicepart 1500W D=130/92mm H=31/128mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 128 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 1500 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴





