Двигун для пилососа VC07W126 Whicepart 1800W D=138/97mm H=21/116mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 116 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 138 mm |
| Мощность | 1800 W |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴





